دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی
جستجو
برگزاري جشن ميلاد امام علي (ع) در مهمانشهر مهاجرين سمنان و حضور 800 نفر  از شيعيان و اهل سنت در اين مراسم 1396/01/27
به نقل از روابط عمومي اداره كل اتباع
برگزاري جشن ميلاد امام علي (ع) در مهمانشهر مهاجرين سمنان و حضور 800 نفر از شيعيان و اهل سنت در اين مراسم

برگزاري جشن ميلاد امام علي (ع) در مهمانشهر مهاجرين سمنان و حضور 800 نفر در اين مراسم

به نقل از روابط عمومي اداره كل اتباع سمنان

مراسم جشن و سرور در مهمانشهر  باحضور چهره هاي معروف تلويزيوني و شخصيت هاي برجسته كشوري گروه سرود بين المللي اسرا و حضرت حجت الاسلام والمسلمين شيخ علي آقا بابا از سخنرانان برجسته كشوري و تلويزيوني از تهران مهمانان ويژه اين مراسم بودند كه با اجراي بسيار زيبا مورد توجه و استقبال حاضرين در مراسم قرار گرفت.     

اين مراسم در ساعت 16:00 عصر روز دوشنبه 21 فروردين 96 با هماهنگي و اقدامات صورت گرفته از سوي اداره كل محترم امور اتباع و مهاجرين خارجي در محل مسجد موسي بن جعفر(ع) اين مهمانشهر برگزار گرديد. در اين مراسم حجت الاسلام و المسلمين شيخ علي آقا بابا پيرامون موضوع فضائل حضرت اميرالمومنين(ع) و احترام به حقوق والدين به ايراد سخراني پرداخته و گروه سرود بين المللي اسراء و آقايان عباس حميدي و حسين علي آقايي در قالب سرود ،مولودخواني و شعر خواني به اجراي برنامه پرداختند. در اين برنامه تعداد 800 نفر از برادران و خواهران ساكن مهمانشهر و بويژه بزرگان و برادران و خواهران اهل سنت نيز شركت داشتند .

در اين مراسم به تعداد 5 نفر از كساني كه به سوالات مطروحه از طرف سخنران برنامه حجت الاسلام آقا بابا  پاسخ درست دادند و همچنين  نيز به  تعداد 7 نفر از شركت كنندگان كه نام آنها همنام القاب حضرت علي (ع)   بود به قيد قرعه هدايايي به رسم يادبود از سوي اداره كا اتباع سمنان اهداء گرديد.

 مراسم فوق الذكر در ساعت 19:00 با پذيرايي از حضار به پايان رسيد. شايان ذكر است به همين مناسبت  برنامه هاي جشن ديگري نيز در روز سه شنبه مورخ 96/1/22 در محل محوطه مسجد اين مهمانشهر بصورت مولودي خواني و پخش شيريني و برپايي ايستگاه صلواتي در مهمانشهر برگزار گرديد.

تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - جنب ساختمان حج و زيارت - ساختمااداره كل امور اتباع  و مهاجرين خارجي   تلفن :  2-33457651-023  نمابر:33457650-023
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر اموراتباع و مهاجرین خارجی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal