دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی
جستجو
نشست و بررسی برنامه های اجرایی و ساماندهی اتباع و ارائه خدمات به پناهندگان در استان 1398/05/09
برگزاری جلسه و نشست با حضور اسلامی راد مدیر کل امنیتی انتظامی و دکتر سماکوش مدیرکل اتباع استانداری سمنان با مسئولین دستگاههای مرتبط در سالن جلسه کوثر
نشست و بررسی برنامه های اجرایی و ساماندهی اتباع و ارائه خدمات به پناهندگان در استان

جلسه و نشست با حضور اسلامی راد مدیر کل امنیتی انتظامی و دکتر سماکوش مدیرکل اتباع استانداری سمنان با مسئولیندستگاههای مرتبط  با موضوع بررسی برنامه های اجرایی و ساماندهی و ارائه خدمات به اتباع در مهمانشهر مهاجرین سمنان و استان در سالن جلسه کوثراستانداری سمنان روز سه شنبه مورخ 98/5/8 برگزار شد

در ابتدای این جلسه اسلامی راد با اشاره به اینکه موضوع اتباع موضوع مهمی به لحاظ اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی برای ماست از تلاشها و اقدامات شایسته دکتر سماکوش مدیر کل اتباع بخاطر فعالیتهایی که تاکنون داشته اند و  از اقدامات خوب و بجای  ایشان و  همکاران در اداره اتباع  تقدیر و ابراز رضایت نمود .

ایشان اذعان داشتند در نظر داریم در این جلسه با مشارکت ، برنامه ریزی درست و همفکری و همدلی در رفع مشکلات و مسائل مربوطه در خصوص ساماندهی و ارائه خدمات برای رفع برخی ناهنجاری ها در جامعه و بالا بردن میزان رضایتمندی بحث و تبادل نظر داشته باشیم .

ما سعی داریم تا دغدغه های همکاران مان را در اداره اتباع کاهش دهیم و با اجرای قوانین در راستای ارائه خدمات بشر دوستانه مطلوبتر اقدام نماییم .

دکتر سما کوش مدیر کل اتباع سمنان ضمن تشکر از آقای اسلامی راد مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری سمنان و مسئولین دستگاه ها به ارائه گزارش در حوزه فعالیت های اداره اتباع پرداخت و به برخی درخواست های مهم و ضروری برای اجرای قوانین و ارائه خدمات بشر دوستانه مطلوبتر با کیفیت بیشتر اشاره نمود .

ایشان از تعامل و همکاری نیروی انتظامی و همچنین کارشناسان و نیروهای امنیتی انتظامی استان و شهرستان بخاط تعامل و همکاری هایی که تا کنون داشته اند تشکر و قدردانی نمود اما ایشان اذعان داشتند با توجه به حجم فعالیت ها و با توجه به نیاز و ضرورت فعلی تقاضای استقرار پاسگاه انتظامی با عنایت به داشتن استاندارد های لازم و کافی در چارچوب قوانین ومقررات برای حل برخی مشکلات و بالابردن ضریب امنیت و کاهش خطرات اجتماعی برای ارائه خدمات به ساکنین مهمانشهر مهاجرین سمنان خواستار شدند .

ایشان در ادامه بیان نمودند در مهمانشهر مهاجرین سمنان با توجه به جمعیت زیادی که در آنجا ساکنند گاها با معضلات و مشکلاتی روبرو هستیم که در ابتدا با اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی می بایست با موضوع آسیب های اجتماعی و ناهنجاری ها در آنجا مقابله کرد و بعدا با بستر سازی مناسب برای احداث و استقرار پاسگاه اقدام نمود تا با حضور پلیس بتوانیم در صدد رفع مشکلات برای خدمات بهتر با رعایت قوانین فعالیت نمائیم.

همچنین اذعان داشتند ما در مهمانشهر با توجه به جمعیت بالای ساکنین با کمبود نیرو انسانی همواره دچار معضلات و مشکلاتی بوده ایم اما همیشه همکاران پر تلاش ما با سعی و کوشش فراوان سعی در ارائه خدمات شایسته به بهترین شکل ممکن بوده اند کما اینکه مهمانشهر مهاجرین سمنان یکی از بهترین مهمانشهر ها به لحاظ ارائه خدمات و همچنین بالاترین  میزان رضایتمندی مهاجرین از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به پناهندگان در سطح کشور را استان سمنان داراست و در رتبه نخست در سطح کشور می باشد که این مرهون تلاشهای همکاران ارجمند در اداره کل اتباع سمنان در تمامی واحدهاست .

ایشان ادامه داند ما به لحاظ تجهیزات کسری و کمبودهایی داریم که تقاضا داریم با عنایت ویژه به این موضوع با تخصیص اعتبارات لازم ، کافی و بموقع در صدد رفع این موانع اقدام گردد . همچنین تاکید نمودند با توجه به محدودیت های مالی و اعتبارات و عدم تخصیص کافی و بموقع آنها  همواره ما را در انجام برخی امورات با مشکل مواجه نموده اما با همفکری و هم افزایی ذره ای از خدمات بشر دوستانه توسط دولت جمهوری اسلامی ایران کاسته نشده است .

 

تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - جنب ساختمان حج و زيارت - ساختمااداره كل امور اتباع  و مهاجرين خارجي   تلفن :  2-33457651-023  نمابر:33457650-023
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر اموراتباع و مهاجرین خارجی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal