دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی
جستجو
برنامه ریزی نهایی  و هماهنگی اقدامات صورت گرفته جهت اجرای طرح حسنه ذبح دام در قربانگاههای استان سمنان 1398/05/15
جلسه با حضور ولایتی ، حسین پور نمایندگان کمیته امداد و اشرف ، ناظری پور نمایندگان اداره کل اتباع سمنان برگزار شد
برنامه ریزی نهایی و هماهنگی اقدامات صورت گرفته جهت اجرای طرح حسنه ذبح دام در قربانگاههای استان سمنان

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی نهایی اجرای طرح حسنه ذبح قربانی در قربانگاههای استان و شهرستان سمنان

با حضور ولایتی ، حسین پور نمایندگان کمیته امداد و اشرف ، ناظری پور نمایندگان اداره کل اتباع سمنان برگزار شد

در این نشست کارشناسان و نمایندگان هر دستگاه به تشریح فعالیت ها و ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در این زمینه  پرداختند . کارشناسان کمیته امداد در این جلسه به تهیه و تنظیم لیست اسامی افراد مشارکت کننده و تعداد و نوع دام برای ذبح ، تا روز چهارشنبه مورخ 16/5/98  بمنظور  نظم بخشی به اقدامات طرح  ،  برنامه ریزی بهتر برای در نظر گرفتن هدایای تشویقی و تحویل آن به مشارکت کنندگان    به نسبت مشارکت شان  در این طرح تاکید نمودند . در این جلسه کارشناسان کمیته امداد خواستار برنامه ریزی بهتر و نظارت بیشتر در خصوص توزیع گوشت قربانی از محل تشویقی کمیته امداد برای توزیع بین نیازمندان اتباع خواستار شدند . در ادامه جلسه ناظری پور سرپرست مهمانشهر مهاجرین سمنان در خصوص اقدامات و جلسات برگزار شده جهت مشارکت حداکثری و همچنین برنامه ریزی بهتر از سال گذشته جهت اجرای طرح و همچنین احداث و راه اندازی قربانگاه در قسمت اهل سنت برای خدمات دهی بهتر و سریعتر خبر داد . ناظری پور با بیان اینکه سال گذشته اتباع ساکن مهمانشهر مشارکت خوبی را باتوجه به زمان بسیار کم داشته اند پیش بینی مشارکت بسیار بهتر و سیع تر را در عید قربان سالجاری برای یاری محرومان و نیازمندان اتباع ساکن در مهمانشهر را به واسطه اختصاص کمک های تشویقی کمیته امداد برای مستمندان داشت . روح اله اشرف مسئول روابط عمومی و امور بین الملل و مسئول برگزاری طرح حسنه قربانی با مشارکت ابتاع در استان سمنان به تشریح اقدامات و هماهنگی ها و مکاتبات صورت گرفته در خصوص پوشش خبری و مستند سازی این طرح با صدا و سیمای مرکز سمنان خبر داد همچنین ایشان تاکید نمود  با توجه به معرفی رابطین اتباع به کمیته امداد با هماهنگی آنان لیست اسامی مشارکت کنندگان با مشخص نمودن نوع و تعداد دام برای ذبح در قربانگاههای استان بمنظور برنامه ریزی مسئولان امر  تا روز چهارشنبه و تحویل آن قول مساعد داد .

ضمنا در این جلسه مقرر گردید بمنظور بالا بردن ضریب امنیت ، بهداشت دام  و سلامت قربانی جهت مصرف اجرای این طرح با حضور و نظارت کارشناسان اداره بهداشت و دام پزشکی در قربانگاه مهمانشهر صورت پذیرد .همچنین تاکید شد با توجه به جلسات برگزار شده با آستان قدس در نظر است در صورت امکان آستان قدس هم بسته های حمایتی و تشویقی برای مشارکت کنندگان این طرح که در راستای حمایت از محرومان و یاری مستمندان می باشد در نظر و اهداء نماید.

همچنین در این جلسه به توزیع گوشت گرم قربانی از محل بسته های تشویقی کمیته امداد فقط برای فقراء و نیازمندان و تهیه لیست اسامی و تحویل آن به کمیته امداد تاکید شد.

تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - جنب ساختمان حج و زيارت - ساختمااداره كل امور اتباع  و مهاجرين خارجي   تلفن :  2-33457651-023  نمابر:33457650-023
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر اموراتباع و مهاجرین خارجی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal