دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی
جستجو
بازدید و جلسه دکتر سماکوش مدیر کل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری سمنان  از دفاتر خدمات ، اقامت و اشتغال اتباع در سمنان 1398/05/17
صبح روز چهار شنبه به اتفاق کارشناسان اداره کل اتباع سمنان :
بازدید و جلسه دکتر سماکوش مدیر کل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری سمنان از دفاتر خدمات ، اقامت و اشتغال اتباع در سمنان

دکتر سماکوش مدیر کل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری سمنان  به اتفاق کارشناسان اداره کل اتباع

صبح روز چهارشنبه  مورخ 98/5/16 از دفاتر خدمات ، اقامت و اشتغال اتباع سمنان بازدید نمودند

دکتر سماکوش مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری سمنان از دفاتر خدمات ، اقامت و اشتغال اتباع (603-604-605) سمنان بازدید و به نحوه روند فعالیت ها و خدمات دهی دفاتر به پناهندگان و ارباب رجوع  پرداختند .

پس از بازدید طی جلسه ای مدیران هر یک از دفاتر به ارائه گزارشات مربوطه در خصوص نحوه خدمات دهی و پاسخگویی به مراجعه کنندگان ، بررسی مشکلات دفاتر و رفع موانع آنها برای تسهیل در ارائه خدمات  ، بررسی فرآیند کاردفاتر و خدمات دهی به افراد ذیصلاح درمباحث طرح آمایش 14 ، اقامت و اشتغال اتباع ، پرداختند .

در این دیدار و بازدید دکتر سماکوش مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری سمنان ضمن تقدیر و تشکر بابت اقدامات صورت گرفته ،  به اجرای امور مربوطه و محوله هر یک از دفاتر در چهارچوب قوانین معیین شده ،  با دقت بالا و تسریع در اقدامات خواستار شدند.

ایشان تاکید نمودند هرچه هماهنگی و همدلی دفاترخدمات  با اداره کل اتباع  بیشتر و مطلوبتر شود شاهد فرآیند بهتری در ارائه خدمات و اجرای دقیق و بهتر قوانین خواهیم بود که این امر باعث جامه عمل پوشاندن دستورات ، امور محوله و بالا رفتن میزان رضایتمندی مراجعه کنندگان که در نهایت  منجر به رضایتمندی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد .

همچنین ایشان در پایان ضمن قدردانی  از تلاشهای همکاران اداره کل اتباع و مدیران و پرسنل محترم دفاتر در اجرای طرح آمایش و ... به اجرای دقیق قوانین با در نظر گرفتن عدالت اجتماعی  در مواجهه با ارباب رجوع خواستار شدند.

تعداد بازدید: 51
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - جنب ساختمان حج و زيارت - ساختمااداره كل امور اتباع  و مهاجرين خارجي   تلفن :  2-33457651-023  نمابر:33457650-023
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر اموراتباع و مهاجرین خارجی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal