دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی
جستجو
برگزاری پنجمین جلسه شورای اداری کارکنان اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری سمنان در مهر ماه 1398/07/08
دکتر سماکوش : از هیچ تلاش و کوششی برای حل مشکلات مالی در پیش رو ، و نظم بخشی به پرداخت حقوق و دستمزد بموقع پرسنل زحمتکش اتباع مضایقه نمی کنیم .
برگزاری پنجمین جلسه شورای اداری کارکنان اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری سمنان در مهر ماه

برگزاری پنجمین جلسه شورای اداری کارکنان اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری سمنان در مهر ماه 

دکتر سماکوش : از هیچ تلاش و کوششی برای حل مشکلات مالی در پیش رو ، و نظم بخشی به پرداخت حقوق و دستمزد بموقع پرسنل زحمتکش اتباع مضایقه نمی کنیم .

 

پنجمین جلسه شورای اداری اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی در سال 1398 با حضور دکتر سما کوش مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری سمنان در روز یکشنبه 7/7/1398 با حضور پرسنل اداره کل اتباع در سالن جلسات برگزار شد.

دکتر سماکوش مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری سمنان  : از هیچ تلاش و کوششی برای حل مشکلات مالی در پیش رو ، و نظم بخشی به پرداخت حقوق و دستمزد بموقع پرسنل زحمتکش اتباع مضایقه نمی کنیم .

در این جلسه ایشان اذعان داشتند با توجه به بحث تحریم های اقتصادی کشور توسط دشمنان این مرز وبوم و کمبود منابع مالی اکنون برای اداره امور و پیش برد هزینه های جاری نیاز به صرفه جویی ویژه توسط کارکنان و مسئولین مربوطه در اردوگاه مراقبتی و مهمانشهر مهاجرین می باشیم که ان شاالله بتوانیم با مدیریت صحیح منابع و صرفه جویی بهینه از این مرحله عبور کنیم . ضمنا ایشان در مورد پیگیری های لازم برای تامین منابع مالی و هزینه های جاری این اداره کل و همچنین بروزرسانی و نظم بخشی به پرداخت بموقع حقوق و مزایای پرسنل زحمتکش اتباع اشاره داشتند .

در ادامه ایشان در خصوص شرکت کلیه همکاران قراردادی در کلاسهای ضمن خدمت در حال برگزاری از سوی استانداری سمنان تاکید نمودند و از کلیه پرسنل خواستند تا با شرکت در این کلاسها و اهمیت دادن به آن اهتمام ویژه داشته باشند .

ضمنا ایشان به کارکنانی که خودروی دولتی در اختیار دارند تاکید نمودند با عنایت به بخشنامه ابلاغی ، پارک خودرو دولتی در خیابان و مکان عمومی بعد از ساعت 22 ممنوع می باشد و عدم توجه به این قانون منجر به حمل خودرو از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی به پارکینگ می شود.

در ادامه ایشان با تاکید به تنظیم سندهای مالی با فاکتورهای مربوطه هر ماه در پایان ماه خواستار شدند و در پایان از کلیه همکاران در اداره کل اتباع ، اردوگاه مراقبتی و مهمانشهر مهاجرین سمنان بخاطر فعالیتها و اقدامات موثرشان تقدیر و تشکر نمودند و از همگان کارگردن در فضای صمیمی با روحیه تعاون و همکاری و دوری از تنش و زیر پاگذاشتن قوانین را خواستار شدند.

در ابتدای این جلسه کلیه پرسنل ضمن تشکر از پیگیریهای مستمر و دلسوزانه دکتر سماکوش مدیر کل امور اتباع و مهاجریتن خارجی استانداری سمنان بابت پرداخت حقوق و مزایا قدردانی نمودند ودر ادامه به بیان دیدگاههای خود در مورد پیشبرد اهداف و فعالیتهای اداره به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

تعداد بازدید: 16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: سمنان - بلوار بسيج - جنب ساختمان حج و زيارت - ساختمااداره كل امور اتباع  و مهاجرين خارجي   تلفن :  2-33457651-023  نمابر:33457650-023
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر اموراتباع و مهاجرین خارجی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal